Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
29 Eylül 2020 Salı 14:02:23
futbol
13:43Energetik Minsk - Kings MinskCanlı
futbol
13:30Rubin Taşkent - Lokomotiv BFK TaşkentCanlı
futbol
13:30Istaravshan Ura-Tyube - FaizkandCanlı
basketbol
13:30Zenit-pro - Erofey-proCanlı
tenis
13:30Elena Rybakina - Sorana CirsteaCanlı
tenis
13:25Vladimir Filippovich - Daniil IchshenkoCanlı
tenis
13:15Ernesto Escobedo - Francisco CerundoloCanlı
futbol
13:00Dynamo Barnaul - NovosibirskCanlı
basketbol
13:00Zenit Saint-Petersburg - ChelbasketCanlı
tenis
13:00Harold Mayot - Alejandro Davidovich FokinaCanlı
tenis
12:58Nikita Medenko - Alexander KremnevCanlı
tenis
12:00Martin Klizan - Constant LestienneCanlı
tenis
11:30Dmitry Krupsky - Mikhail MirzonizhotovCanlı
tenis
11:30Maksim Akulenko - Andrey PasternakCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:00Bonzi/Hoang - Klaasen/Marach
tenis
14:00Maheu/Herbert - Purcell/Saville
tenis
14:00Nielsen/Puetz - Sonego/Travaglia
tenis
14:00Arthur Bouquier - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
14:00Naoki Nakagawa - Leopold Zima
tenis
14:00Klizan/Kolar - Martinez/Reyes-Varela
tenis
14:00Denis Istomin - Illya Marchenko
tenis
14:00Martos Gornes/Ramanathan - Moroni/Pellegrino
tenis
14:00Walkow/Heliovaara - Buscaglione/Carpano
tenis
14:00Aziz Dougaz - Moez Echargui
tenis
14:00Kelia Le Bihan - Louise Kwong
tenis
14:00Bechri/Ibbou - Gram/Carle
tenis
14:00Zelnickova/Kuzmova - Dell'Edera/Sposetti
futbol
14:00Transport United - High Quality United
futbol
14:00Merani Martvili - Zugdidi
futbol
14:00Sioni Bolnisi - Metalurgi Rustavi
futbol
14:00Almere City FC - Groningen
tenis
14:00Hugo Dellien - Richard Berankis
tenis
14:00Fiona Ferro - Heather Watson
tenis
14:00Laura Siegemund - Kristina Mladenovic
tenis
14:00Ludmilla Samsonova - Sofia Kenin
tenis
14:00Zarina Diyas - Jabeur
tenis
14:10Donna Vekić - Irina Maria Bara
tenis
14:10Laslo Djere - Kevin Anderson
tenis
14:10Querrey - Andrey Rublev
tenis
15:00Kateryna Kozlova - Paula Badosa Gibert
tenis
15:00Bradley Klahn - Peter Polansky
tenis
15:00Nino Serdarusic - Alessandro Giannessi
tenis
15:00Karina Silkina - Evgeny Rudnovsky
tenis
15:00Jebens/Schell - Cubelic/Steinegger
tenis
15:00Chihiro Muramatsu - Ekaterine Gorgodze
tenis
15:00Stefania Rubini - Francisca Jorge
tenis
15:00Ponomar/Fonte - Kung/Savinykh
tenis
15:00Lucas Gerch - Patrick Kypson
tenis
15:00Wilson Leite - Igor Marcondes
basketbol
15:00Nizhny Novgorod - UNICS
tenis
15:00Novak Djokovic - Mikael Ymer
tenis
15:00Quentin Halys - Marcos Giron
tenis
15:05Viktor Durasovic - Christian Lindell
tenis
15:30Julia Goerges - Alison Riske
tenis
15:30Sloane Stephens - Vitalia Diatchenko
tenis
15:30Delic/Krstin - Lammons/Huey
tenis
15:30Andrea Collarini - Andrea Arnaboldi
tenis
15:30Bagnis/Galdos - Margaroli/Sriram Balaji
tenis
15:30Kanev/Sauvant - Boehner/Mihail
tenis
15:30Grigelis/Mugevicius - Damm/Tirante
tenis
15:30Moraing/Tamm - Rosenkranz/Schonenberg
tenis
15:30Zhuk/Shevchenko - Monzon/Tenti
basketbol
15:30Rusichi Kursk - MitsuBasket
tenis
15:30Henri Laaksonen - Pablo Cuevas
tenis
15:30Jaume Antoni Munar Clar - Stefanos Tsitsipas
tenis
15:30Roberto Bautista-Agut - Richard Gasquet
tenis
15:30Thiago Monteiro - Nikoloz Basilashvili
tenis
15:30Yasutaka Uchiyama - Attila Balázs
tenis
16:00A. Behar/Escobar - Monroe/Paul
tenis
16:00Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
tenis
16:00Marray/Skupski - Vesely/Londero
tenis
16:00Paolo Lorenzi - Stefano Napolitano
tenis
16:00Dhoe/Reymond - Ayeni/Smith
tenis
16:00Kirkov/Kirchheimer - Lemstra/Hartmeier
tenis
16:00Satral - Camilo Ugo Carabelli
futbol
16:00Rudar Mursko Sredisce - Slaven Belupo
futbol
16:00Arberia - Feronikeli
futbol
16:00Arab Contractors - Masr
futbol
16:00Altyn Asyr - Ahal
tenis
16:00Steve Johnson - Roberto Carballes Baena
tenis
16:30Malek Jaziri - Jozef Kovalik
tenis
16:30Broville/De Cuyper - Pichler/Erler
tenis
16:30Bandecchi/In-Albon - Gamarra Martins/Haddad Maia
tenis
16:30Mihalikova/Raina - Strakhova/Ce
tenis
16:30Borges/Cabral - Kozlov/Leshem
tenis
16:30Monteiro/Faria - Neuchrist/Yang
tenis
16:30Vivero Gonzalez/Ortega-Olmedo - Peniston/Whitehouse
futbol
16:30Tatran Prešov - Ružomberok
futbol
16:30Vranov nad Topľou - Zemplín Michalovce
futbol
16:30Pribelce - Nitra
tenis
16:30Andrej Martin - João Sousa
tenis
17:00Darya Kasatkina - Harmony
tenis
17:00Duckworth/Millman - Martin/Chardy
tenis
17:00Ekaterina Pavlenko - Elena Bairasheuskaya
tenis
17:00Ganna Poznikhirenko - Nicoleta-Catalina Dascălu
futbol
17:00Povltavska akademy - Motorlet Praha
futbol
17:00Cres - Vinodol
futbol
17:00Metan - Gilortul Targu Carbunesti
futbol
17:00Maan - Al-Sareeh
tenis
17:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
tenis
17:00Gregoire Barrere - Grigor Dimitrov
tenis
17:30Aryna Sabalenka - Jessica Pegula
tenis
17:30Pauline Parmentier - Veronika Kudermetova
tenis
17:30Petra Martic - Misaki
tenis
17:30Hurkacz/Evans - Demoliner/Middelkoop
tenis
17:30Koko/Olivetti - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
17:30Blanchet/Karpenschif - Capecchi/Sorrentino
tenis
17:30Bouquier/Dussin - Sachko/Strombachs
tenis
17:30Lukas Klein - Andrew Paulson
basketbol
17:30Cheboksary Yastreby - Avtodor
tenis
18:00Bambridge/Mclachlan - Koolhof/Mektic
tenis
18:00Krajicek/Skugor - Kwon/Sharan
tenis
18:00Macdonald/Sandgren - Norrie/Fucsovics
tenis
18:00Mannarino/Paire - Tiafoe/Withrow
tenis
18:00Burrage/Nicholls - Routliffe/Fett
tenis
18:00Loeb/Sanchez - Koelzer/Murta
tenis
18:00Added/Doumbia - Bega/Berrettini
tenis
18:00Coelho/Salgado - Fallert/Haerteis
tenis
18:00Goncalves/Maia - Pervolarakis/Falcao
tenis
18:00Yvonne Cavalle-Reimers - Justina Mikulskyte
tenis
18:00Martin Redlicki - Gage Brymer
tenis
18:00Jessica Failla - Jwany Sherif
futbol
18:00Deportes Recoleta - Lautaro de Buin
futbol
18:15Villa Española - Cerrito
basketbol
18:30Arka Gdynia - Gliwice
futbol
18:30ENPPI Club - Misr El-Makasa
futbol
18:30Hidd - Hala
futbol
18:30Þór Akureyri - Ungmennafélagið Afturelding
basketbol
18:35Legia Warszawa - Stargard Szczecinski
futbol
18:45Keflavík FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
18:45Knattspyrnudeild UMFG - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
18:45Vestri - Knattspyrnufélagið Fram
tenis
19:00Hanna Sokal - Veranika Pryts
tenis
19:00Castelnuovo/Paul - Vincent/Monaco
basketbol
19:00Cibona - Zabok
futbol
19:00Elversberg - Hessen Kassel
futbol
19:00Hobro - Skive
futbol
19:00Roskilde - Næstved
futbol
19:00Maardu Linnameeskond - Keila
futbol
19:00Marjamaa Kompanii - Rumori Calcio
futbol
19:00Tartu JK Welco Elekter - Kuressaare
futbol
19:00Academia Deportiva Cantolao - Carlos Stein
futbol
19:00U Craiova 1948 - Slatina
futbol
19:10Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
futbol
19:15Al-Markhiya Sports Club - Al Shamal
futbol
19:15Al-Mesaimeer Sports Club - Muaither
tenis
19:30Jovic/Yu - Alves/Parrizas-Diaz
tenis
19:30Parres Azcoitia/Jorge - Gray/Murray Sharan
tenis
19:30Gutierrez/Reis Da Silva - Johnson/Martineau
futbol
19:30Blau-Weiß Linz - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Horn
futbol
19:30Juniors - Liefering Salzburg
futbol
19:30Lafnitz - Grazer
futbol
19:30Al-Hussein - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
futbol
19:45Quevilly - Sète 34
futbol
19:45Eindhoven - Roda JC Kerkrade
basketbol
20:00Buducnost - Basket Brescia (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
tenis
20:00Egor Slizevich - Mikhail Malakhovich
tenis
20:00Alec Adamson - Reese Stalder
tenis
20:00Deniz Khazaniuk - Anastasia Nefedova
basketbol
20:00Trefl Sopot - Stal Ostrow Wielkopoiski
futbol
20:0008 Homburg - Pirmasens
futbol
20:00Astoria Walldorf - Stuttgart
futbol
20:00Kickers Offenbach - Steinbach
futbol
20:00Hoffenheim - Balingen
futbol
20:00Gossendorf - Gratkorn
futbol
20:00Wörgl - Kitzbuhel
futbol
20:00Bruck an der - Frauental
futbol
20:00Union Mondsee - Lugstein Cabs Friedburg
futbol
20:00Union Gurten - Deutschlandsberger
futbol
20:00Fremad Amager - Esbjerg
futbol
20:00Fremad Valby - Avedøre
futbol
20:00Leiknir Faskrudsfjordur - Leiknir Reykjavík
futbol
20:00Medina 3 - Armée
futbol
20:00Znicz Pruszków - Hutnik Nowa Huta
futbol
20:00Real Sociedad - Valencia
basketbol
20:00Bursaspor - Dolomiti Energia Trentino
basketbol
20:00Budućnost Podgorica - Brescia
futbol
20:15Feldbach - Eggendorf Hartberg
futbol
20:15Union Hallein - Puch
basketbol
20:30Bizoni - Chameleon
futbol
20:30Frankfurt - Schott Mainz
futbol
20:30Blumenthaler - Geestemunde
futbol
20:30Brinkumer - Union 60 Bremen
futbol
20:30Hastedt - Bremer
futbol
20:30Vatan Sport Bremen - Habenhauser
futbol
20:30Hemelingen - Borgfeld
futbol
20:30Osdorf - Niendorfer
futbol
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
futbol
20:30Innsbruck - Union Innsbruck
futbol
20:30Genk - Mechelen
futbol
20:30Albion Montevideo - América
basketbol
21:00Gravelines - Limoges
basketbol
21:00Champagne Chalons-Reims Basket - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:00Cholet Basket - Élan Chalon
tenis
21:00Ekaterina Dzehalevich - Elizaveta Artemenko
basketbol
21:00Quimper UJAP - Poitiers Basket 86
basketbol
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - Souffelweyersheim
basketbol
21:00Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański
futbol
21:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
21:00Difaa El Jadida - Hassania Agadir
futbol
21:00Youssoufia Berrechid - Rabat
futbol
21:00Bourg-Péronnas - Annecy
futbol
21:00Concarneau - Cholet
futbol
21:00Orléans - Avranches
futbol
21:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Magni Grenivik
futbol
21:00Pyramids - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
21:00Club Atlético Boston River SAD - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
21:15Club Cienciano Cusco - Sport Huancayo
futbol
21:25Wacker Innsbruck - Avusturya Lustenau
basketbol
21:30Chameleon - Leningrad
futbol
21:30Sheffield - Stocksbridge Park Steels
futbol
21:30Olimpia Elbląg - Sokol Ostroda
futbol
21:40Arka Gdynia - Tychy
futbol
21:45Metropolitan Police - Harrow Borough
futbol
21:45Truro City - Taunton Town
futbol
21:45Walton Casuals - Hendon
futbol
21:45Alvechurch - Stratford Town
futbol
21:45Banbury United - Hednesford Town
futbol
21:45Biggleswade Town - Leiston
futbol
21:45Coalville Town - Redditch United
futbol
21:45Kings Langley - Ives Town
futbol
21:45Lowestoft Town - Peterborough Sports
futbol
21:45Needham Market - Royston Town
futbol
21:45Rushall Olympic - Bromsgrove
futbol
21:45Rushden & Diamonds - Hitchin Town
futbol
21:45Tamworth - Barwell
futbol
21:45Marlow - Staines Town
futbol
21:45Bury Town - Witham Town
futbol
21:45Dereham Town - Cambridge City
futbol
21:45Felixtowe & Walton - Sudbury
futbol
21:45Histon - Soham Town Rangers
futbol
21:45Bishop's Stortford - Enfield Town
futbol
21:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent
futbol
21:45East Thurrock United - Carshalton Athletic
futbol
21:45Folkestone Invicta - Cray Wanderers
futbol
21:45Horsham - Bognor Regis Town
futbol
21:45Lewes - Worthing
futbol
21:45Margate - Hornchurch
futbol
21:45Merstham - Corinthian-Casuals
futbol
21:45Potters Bar Town - Cheshunt
futbol
21:45Frickley Athletic - Belper Town
futbol
21:45Glossop North - Newcastle Town
futbol
21:45Salford City - Morecambe
futbol
21:45Kidsgrove Athletic - Leek Town
futbol
21:45Sligo Rovers - Derry City
futbol
21:45Lincoln United - Cleethorpes Town
futbol
21:45Loughborough Dynamo - Spalding United
futbol
21:45Tottenham - Chelsea (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Marine - Colne
futbol
21:45Ramsbottom United - Pickering Town
futbol
21:45Sutton Coldfield Town - Carlton Town
futbol
21:45Tadcaster Albion - Pontefract Collieries
futbol
21:45Ashton United - South Shields
futbol
21:45Gainsborough Trinity - Whitby Town
futbol
21:45Grantham Town - Stafford Rangers
basketbol
21:45Unicaja Malaga - Levallois (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Hyde United - United of Manchester
futbol
21:45Lancaster City - Morpeth Town
futbol
21:45Matlock Town - Basford United FutbolClub
futbol
21:45Mickleover Sports - Witton Albion
futbol
21:45Nantwich Town - Buxton
futbol
21:45Scarborough Athletic - Stalybridge Celtic
futbol
21:45Warrington Town - Atherton Collieries
futbol
21:45Monza Brianza 1912 - Triestina Calcio
futbol
21:45Tottenham Hotspur - Chelsea
basketbol
21:45Unicaja Málaga - Levallois Metropolitans
futbol
21:45Newtown - Cefn Druids
futbol
21:45Bedworth United - Barton Rovers
futbol
21:45Cirencester Town - Thatcham Town
futbol
21:45Moneyfields - Melksham
futbol
21:45Winchester City FutbolClub - Mangotsfield United
futbol
21:45Chesham United - Hartley Wintney
futbol
21:45Dorchester Town - Wimborne Town
futbol
21:45Hayes & Yeading United - Swindon Supermarine
futbol
22:00Dinamo Kiev - Gent (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Ferencvaros - Molde (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Omonia - Olympiakos (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Havnar Boltfelag - Runavik
futbol
22:00Académica de Coimbra - Feirense
futbol
22:00CDSC Iberia - Independiente de Caquenes
tenis
22:00Semen Sharlay - Vladislav Strugach
tenis
22:00Nick Chappell - Lopar
tenis
22:00Tricia - Jessica Failla
futbol
22:00Omonia - Olympiacos
futbol
22:00Dynamo Kyiv - Gent
futbol
22:00Ferencvárosi - Molde
futbol
22:15Cosmos Serravalle - Cailungo
futbol
22:15Faetano - Fiorentino
futbol
22:15Murata - San Giovanni
basketbol
22:30Leningrad - Bizoni
futbol
22:30Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
22:30Getafe - Real Betis
futbol
22:45Club Atletico Atenas - Racing Club de Montevideo
futbol
22:55Brakna - Barka
tenis
23:00Piotr Paliukhovich - Hursan
tenis
23:00Marta Laska - Julia Rusakovich
futbol
23:30Universidad San Martín - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
tenis
23:55Mark Pashukevich - Ilya Torsunov
tenis
00:00Joshua Ortlip - Brandon Holt
tenis
00:00Tricia - Anastasia Nefedova
tenis
01:00Gennady Urbanovich - Zhan Skindzer
tenis
01:00Artem Avsievich - Anney Laska
futbol
01:15Peñarol - Colo-Colo
futbol
01:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
01:15Avaí Futebol Clube - Figueirense Futebol Clube
futbol
01:15Vitoria Salvador - Maceio
futbol
01:15Esporte Clube Juventude - Operario Ferroviario
futbol
01:15Gremio - Universidad Catolica (S SPORT HD)
basketbol
01:15Verdirrojo Montevideo - Stockolmo
tenis
02:00Timofey Basalygo - Gleb Baklanov
tenis
02:00Jwany Sherif - Alycia Parks
futbol
02:30Oeste Futebol Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
basketbol
02:30Connecticut Sun - Las Vegas Aces (S SPORT 2 HD)
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
03:00Nikita Starkou - Vladimir Filippovich
basketbol
03:30Unan de Leon - Indigenas Matagalpa
basketbol
03:30Union Atletica - Lagomar
futbol
03:30América de Cali - Sport Club Internacional
futbol
03:30Boca Juniors - Club Libertad
futbol
03:30Clube Atlético Paranaense - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Deportivo Binacional
futbol
03:30Guarani - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
03:30Paraná Clube - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:40Rionegro Aguilas - Deportivo Pasto
tenis
04:00Hursan - Vladislav Kebets
tenis
04:00Alycia Parks - Deniz Khazaniuk
futbol
04:30Cuiabá Esporte Clube - Clube Náutico Capibaribe
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
tenis
05:00Mark Pashukevich - Daniil Budov
futbol
08:00Kyran - Makhtaaral
futbol
08:00Malaita Kingz - Real Kakamora
tenis
10:00Collarini/Cid Subervi - Varillas/Merino
tenis
10:00Vavassori/Golubev - Barrientosc/Rola
tenis
10:00Alexander Kotzen - Amaury De Beer
tenis
10:00Alexander Pustovit - Cyril Vandermeersch
tenis
10:00Filip Bergevi - Mathieu Scaglia
tenis
10:00Jean Thirouin - Marius Ruzgas
tenis
10:00Martin Damm - Alexander Shevchenko
tenis
10:00Oscar Moraing - Skander Mansouri
tenis
10:00Petros Tsitsipas - Kelsey Stevenson
futbol
10:00Southern District - Happy Valley
futbol
10:30Shenyang Urban - Meizhou Hakka
futbol
10:30Xinjiang Tianshan Leopard - Nantong Zhiyun
tenis
11:00Maximilian Marterer - Carlos Taberner
tenis
11:00Pedro Sousa - Zdenek Kolar
tenis
11:00Andrea Pellegrino - Maxime Cressy
tenis
11:00Blaz Kavcic - Chun Hsin Tseng
tenis
11:00Remy Bertola - Matteo Viola
tenis
11:00Elmar Ejupovic - Benjamin Dhoe
tenis
11:00Strong Kirchheimer - Antoine Bellier
tenis
11:00Anna Ukolova - Katherine Westbury
tenis
11:00Chiraz Bechri - Radka Zelnickova
tenis
11:00Evtimova - Katarina Kuzmova
tenis
11:00Ekaterina Vishnevskaya - Mina Hodzic
tenis
11:00Ines Ibbou - Maria Tanasescu
tenis
11:00Laetitia Pulchartova - Darja Semenistaja
tenis
11:00Maja Radenkovic - Maria Lourdes Carle
tenis
11:00Olivia Gram - Darya Astakhova
tenis
11:00Ignatik/Noguchi - Baez/Oliel
tenis
11:00Kodat/Harrison - Satral/Safranek
futbol
11:00Mongol Zhongyou - Pekin Spor Üniversitesi
tenis
11:00Kopriva/Pospisil - Vrbensky/Rodriguez
tenis
11:00Michnev/Paulson - Duda/Nouza
tenis
11:00Velotti/Cuevas - Durasovic/Poljak
futbol
11:30Bangkok - United
futbol
11:30Hippo - Kwae
futbol
11:30Kabin United - Banbueng
futbol
11:30Kalasin - Chaiyaphum United
futbol
11:30Kamphaeng Phet - Institute of Technology Ayothaya
futbol
11:30Kanthararom United - KhonKaen
futbol
11:30Khonkaen Mordindang - Sisaket
futbol
11:30KohKwang - Chiang Rai City
futbol
11:30Krabi FutbolClub - Samut Songkhram
futbol
11:30Maejo United - Pattaya Discovery United
futbol
11:30Muangkan United - Aidin Sport
futbol
11:30Nakhon Ratchasima - Lamphun Warrior
futbol
11:30Nong Bua Pitchaya - Namphong United
futbol
11:30Pakchong City - Bang Khun Thin United
futbol
11:30Surat Thani City - Songkhla United F. C.
futbol
11:30Surin City - Techno Sawang
futbol
11:30Suwannaphum United - Pakkret City
futbol
11:30Ubonkids City - Kranuan
futbol
11:30Udon United - Phitsanulok
futbol
11:30Watbot City - Siam
tenis
12:00Alexander Bublik - Lorenzo Sonego
tenis
12:00Alexander Zverev - Pierre-Hugues Herbert
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Jannik Sinner
tenis
12:00Benoît Paire - Federico Coria
tenis
12:00Casper Ruud - Tommy Paul
tenis
12:00Daniel Elahi Galan Riveros - Tennys Sandgren
tenis
12:00Guido Pella - Pablo Carreno Busta
tenis
12:00Hugo Gaston - Yoshihito Nishioka
tenis
12:00Jack Sock - Dominic Thiem
tenis
12:00Jan-Lennard Struff - Daniel Altmaier
tenis
12:00Jiri Vesely - Karen Khachanov
tenis
12:00Juan Ignacio Londero - Marco Cecchinato
tenis
12:00Nishikori - Stefano Travaglia
tenis
12:00Lorenzo Giustino - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
12:00Mackenzie Mcdonald - Rafael Nadal
tenis
12:00Marton Fucsovics - Albert Ramos
tenis
12:00Mikhail Kukushkin - Pedro Martinez Portero
tenis
12:00Nikola Milojevic - Aljaz Bedene
tenis
12:00Norbert Gombos - Jurij Rodionov
tenis
12:00Radu Albot - Taylor Harry Fritz
tenis
12:00Sebastian Korda - John Isner
tenis
12:00Stanislas Wawrinka - Dominik Koepfer
tenis
12:00Alizé Cornet - Shuai Zhang
tenis
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Katerina Siniakova
tenis
12:00Astra Sharma - Ekaterina Alexandrova
tenis
12:00Barbora Zahlavova Strycova - Barbora Krejcikova
tenis
12:00Bernarda Pera - Amanda Anisimova
tenis
12:00Caroline Garcia - Aliaksandra Sasnovich
tenis
12:00Cori Gauff - Martina Trevisan
tenis
12:00Daria Gavrilova - Eugenie Bouchard
tenis
12:00Elina Svitolina - Renata Zarazua
tenis
12:00Kaia Kanepi - Elise Mertens
tenis
12:00Kamilla Rakhimova - Maria Sakkari
tenis
12:00Kristyna Pliskova - Garbine Muguruza
tenis
12:00Nadia Podoroska - Yulia Putintseva
tenis
12:00Patricia Maria - Christina McHale
tenis
12:00Petra Kvitova - Jasmine Paolini
tenis
12:00Polona Hercog - Leylah Annie Fernandez
tenis
12:00Sara Errani - Kiki Bertens
tenis
12:00Simona Halep - Irina-Camelia Begu
tenis
12:00Su-Wei Hsieh - Swiatek
tenis
12:00Tsvetana Pironkova - Serena Williams
tenis
12:00Victoria Azarenka - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
12:00Albot/Basilashvili - Mayer/Pella
tenis
12:00Arevalo/O'Mara - Mager/Ramos Vinolas
tenis
12:00Berankis/Nishioka - Bedene/Novak
tenis
12:00Bopanna/Shapovalov - Pospisil/Sock
tenis
12:00Cabal/Farah - Denolly/Jacquet
tenis
12:00Cacic/Lajovic - Minaur/Reid
tenis
12:00Cazaux/Mayot - Kubot/Melo
tenis
12:00Daniell/Oswald - Pavic/Soares
tenis
12:00Gaston/Humbert - Cuevas/Lopez
tenis
12:00Guinard/Rinderknech - Inglot/Qureshi
tenis
12:00Johnson/Querrey - Granollers/Ceballos
tenis
12:00Kontinen/Struff - Dodig/Polasek
tenis
12:00Lindstedt/Thompson - Sousa/Haase
tenis
12:00Ram/Salisbury - Barrere/Halys
tenis
12:00Rojer/Tecau - Garin/Martinez
tenis
12:00Venus/Peers - Kecmanovic/Ruud
tenis
12:00Gaio/Lorenzi - Fratangelo/Harris
tenis
12:00Agustin Velotti - Rijthoven
futbol
12:00Paro - Paro United
tenis
12:00Jiri Lehecka - Tomas Vanko
tenis
12:00Petr Nouza - Arthur De Greef
tenis
12:00Vaclav Safranek - Uladzimir Ignatik
tenis
12:00Gabriela - Beatriz Haddad Maia
tenis
12:00Georgina Garcia-Perez - Daria Snigur
tenis
12:00Jodie Anna Burrage - Jule Niemeier
tenis
12:00Jovana Jovic - Indy De Vroome
tenis
12:00Leonie Kung - Ines Murta
tenis
12:00Maria Ines Fonte - Cristina Bucsa
tenis
12:00Nuria Parrizas-Diaz - Jamie Loeb
tenis
12:00Samantha Murray - Valeria Savinykh
tenis
12:00Andrianjafitrimo/Paquet - Zidansek/Kato
tenis
12:00Badosa Gibert/Rybakina - Kenin/Mattek-Sands
tenis
12:00Bouzkova/Rus - Bogdan/Peterson
tenis
12:00Burel/Ponchet - Krejcikova/Siniakova
tenis
12:00Carter/Stefani - Krunic/Morozova
tenis
12:00Dabrowski/Ostapenko - Diaz/Rodionova
tenis
12:00Doi/Niculescu - Bara/Stollar
tenis
12:00Droguet/Janicijevic - Gauff/Mcnally
tenis
12:00Hsieh/Strycova - Sanchez/Sharma
tenis
12:00Kichenok/Kichenok - Gracheva/Paolini
tenis
12:00Kostyuk/Sasnovich - Hradecka/Klepac
tenis
12:00Kudermetova/Zhang - Blinkova/McHale
tenis
12:00Kuzmova/Pliskova - Bertens/Kuznetsova
tenis
12:00Melichar/Swiatek - Kovinic/Knoll
tenis
12:00Mertens/Sabalenka - Begu/Olaru
tenis
12:00Muhammad/Pegula - Lapko/Yastremskaya
tenis
12:00Ninomiya/Hibino - Peschke/Schuurs
tenis
12:00Pattinama-Kerkhove/Schoofs - Davis/Santamaria
tenis
12:00Pavlyuchenkova/Flipkens - Bondarenko/Fichman
tenis
12:00Perez/Sanders - Guarachi/Kravchuk
tenis
12:00Riske/Tomljanovic - Cirstea/Sorribes Tormo
tenis
12:00Srebotnik/Friedsam - Brady/Dolehide
tenis
12:00Stojanovic/Teichmann - Parry/Fernandes
tenis
12:00Tan/Hesse - Kozlova/Linette
tenis
12:00Uytvanck/Minnen - Arruabarrena/Watson
tenis
12:00Voracova/Pera - Aoyama/Shibahara
tenis
12:00Wickmayer/Petkovic - Lister/Rogers
tenis
12:00Zavatska/Schmiedlova - Christian/Olmos
tenis
12:00Zvonareva/Siegemund - Cornet/Parmentier
tenis
12:00Alexandrova/Kalashnikova - Jacquemot/Lechemia
tenis
12:00Kalinskaya/Putintseva - Babos/Mladenovic
tenis
12:00Mitu/Tig - Brengle/Sizikova
futbol
13:00Zenit Irkutsk - Nizhniy Novgorod
futbol
13:00Rodina Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
13:00Vissel Kobe - Nagoya Grampus
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Tochigi
futbol
13:00Machida Zelvia - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Ryūkyū - Albirex Niigata
futbol
13:00Fagiano Okayama - Ehime
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Kyoto Sanga
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Omiya Ardija - Mito HollyHock
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Júbilo Iwata
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Montedio Yamagata
futbol
13:00Ventforet Kofu - Tokyo Verdy
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
futbol
13:00Śląsk Wrocław - Motor Lublin
futbol
13:00Rajpracha - JT
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Tokyo
futbol
13:30Arıs - Aktöbe
futbol
13:30Ekibastuzets - Altay
basketbol
13:50Mavericks - Pistons
basketbol
13:55Nuggets - Pelicans
basketbol
14:00Mavericks - Pelicans
futbol
14:00Stirling Lions - Subiaco FutbolClub
futbol
14:00Energetik-BGU - Slutsk
futbol
14:00Chiangmai United - Samut Prakan Customs United
futbol
14:00Customs United - Uthai Thani
tenis
14:00Brkic/Troicki - Krolo/Jakic
tenis
14:00Goransson/Reese - Krueger/Menezes
tenis
14:00Klahn/Polansky - Dzumhur/Petrovic
tenis
14:00Sebastian Baez - Jules Okala
tenis
14:00Christopher Heyman - Roberto Ortega-Olmedo
tenis
14:00Edan Leshem - Adrian Menendez-Maceiras
tenis
14:00Emilio Nava - Johannes Haerteis
tenis
14:00Aragone - Added
tenis
14:00Joao Monteiro - Tiago Cacao
tenis
14:00Matteo Martineau - Tsung-Hua Yang
tenis
14:00Michail Pervolarakis - Stefan Kozlov
tenis
14:00Pablo Vivero Gonzalez - Mischa Zverev
tenis
14:00Patrik Niklas-Salminen - Ryan Peniston
tenis
14:00Shuichi Sekiguchi - Sadio Doumbia
basketbol
14:05Nuggets - Pistons
basketbol
14:10Mavericks - Nuggets
basketbol
14:15Pistons - Pelicans
futbol
14:35Guizhou Renhe - Chengdu Better City
futbol
14:35Hangzhou Greentown - Guizhou Zhicheng
futbol
15:00Heilongjiang Lava - Changchun Yatai
futbol
15:00Reggina Calcio - Teramo
futbol
15:00Nakhon Pathom United - Chai
tenis
16:00Dougaz/Mansouri - Bittoun Kouzmine/Stevenson
tenis
16:00Ghorbel/Ouakaa - Kivattsev/Potenza
tenis
16:00Thanos/Tsitsipas - Bergevi/Ruzgas
futbol
16:00Mainz 05 - 1846
futbol
16:00Slonim - Neman Grodno
futbol
16:00Sparta Prague - Blansko
futbol
16:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
16:00Cittadella - Novara Calcio
futbol
16:00Cosenza Calcio - Alessandria Calcio 1912
futbol
16:00Frosinone Calcio - Calcio Padova
futbol
16:00Cremonese - Atletico Arezzo
futbol
16:00Levanger - Sotra
futbol
16:00Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Dynamo Bryansk
futbol
16:00Volga Ulyanovsk - Veles Moskova
futbol
16:00Kysucke Nove Mesto - Petržalka 1898
futbol
16:30Croatia Zmijavc - Solin
futbol
16:30Dubrava - Bijelo Brdo
futbol
16:30Dugopolje - Međimurje
futbol
16:30Hrvatski Dragovoljac - Opatija
futbol
16:30Junak Sinj - Inter Zapresic
futbol
16:30Rudeš - Sesvete
futbol
16:30Orijent - Dinamo Zagreb
futbol
16:30Osijek - Kustosja
futbol
16:30Delfino Pescara 1936 - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:30Skra Czestochowa - Chojniczanka Chojnice
futbol
16:30Jutrzenka Giebultow - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
16:30Druzstevnik Radimov - AS Trenčín
futbol
16:30Tatran Oravske Vesele - MŠK Žilina
futbol
16:30Cadca - ŠKM Liptovský Hrádok
futbol
16:30Lokomotíva Zvolen - MŠK Rimavská Sobota
futbol
16:30Zarnovica - Jednota Banova
futbol
16:30Tatran Krasno nad Kysucou - MŠK Námestovo
futbol
17:00Virtus Entella - AlbinoLeffe
futbol
17:00Unione Venezia - Carrarese Calcio
futbol
17:00Vicenza Calcio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów
futbol
17:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Zagłębie II Lubin
futbol
17:00Salyut Belgorod - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Zvezda Perm - Orenburg
futbol
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Aqaba
futbol
17:00Sokol Hostoun - Pribram
futbol
17:00Forward - Akropolis
futbol
18:00Linx - Lorrach Brombach
futbol
18:00Ascoli Calcio 1898 - Perugia Calcio
futbol
18:00Empoli - Renate
basketbol
18:30Tartu Ulikool Rock - Kalev Cramo
futbol
18:30Oulu - Kajaani
futbol
18:30Ekenäs - Musan Salama
futbol
18:30Mikkelin Palloilijat - Gnistan
futbol
18:30MYPA - Kotka
futbol
18:30Akatemia - KPV
futbol
18:30Vaasan Palloseura - Jaro
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - Burgos
basketbol
18:35King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek
basketbol
19:00Tallinna Ulikool Kalev - TYCO Rapla
basketbol
19:00Prievidza - Lucenec
basketbol
19:00Inter B Bratislava - Levicki Patrioti
basketbol
19:00Spisska Nova - Baník Handlová
futbol
19:00Slovácko - Prostějov
futbol
19:00Chlumec - Teplice
futbol
19:00Taborsko - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Chrudim - Mladá Boleslav
futbol
19:00Karviná - Graffin Vlašim
futbol
19:00Viborg - Vendsyssel
futbol
19:00Nomme Kalju - Viljandi Tulevik
futbol
19:00ChievoVerona - Catanzaro 1929
futbol
19:00Pordenone Calcio - Casarano Calcio
futbol
19:00Reggiana 1919 - Monopoli
futbol
19:00Lecce - FeralpiSalò
futbol
19:00Salernitana 1919 - Südtirol
futbol
19:00Reynir Sandgerdi - Álftanes
futbol
19:00Auda Riga - Rīgas Futbola skola
futbol
19:00Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
futbol
19:001925 Kalisz - Wigry Suwałki
futbol
19:00Olimpia Grudziądz - Katowice
futbol
19:00Pogon - Lech Poznań
futbol
19:00Benevento Calcio - Internazionale Milano
futbol
19:00Chernomorets Novorossiysk - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Udinese Calcio - Spezia Calcio
futbol
19:00Dynamo Stavropol - Krylia Sovetov
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Senica
basketbol
19:00Bahçeşehir Koleji - Bourg-en-Bresse
basketbol
19:00Panevezys Lietkabelis - Virtus Granarolo Bologna
futbol
19:10Korona Kielce - Nieciecza
basketbol
19:30Basket Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza
futbol
19:30Sonnenhof Großaspach - Freiburg
futbol
19:30Newport - Newcastle (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Seligenporten - Eltersdorf
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Rapid Wien
futbol
19:30Assyriska - Mjällby
futbol
19:30Husqvarna - Göteborg
futbol
19:30Landskrona BoIS - Östers
futbol
19:30Newroz - Umeå
futbol
19:30Stockholm Internazionale - Degerfors
futbol
19:30Torns - Trelleborgs
futbol
19:30Odra Opole - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
19:30Al-Salt - Al-Faisaly Amman
basketbol
19:30Promitheas - Gran Canaria (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Newport County - Newcastle United
basketbol
19:30Lokomotiv Kuban - Antwerp Giants
basketbol
19:30Promitheas Patras - Gran Canaria
basketbol
20:00Tartu Ulikool Rock - Eesti Maaulikool
futbol
20:00Huesca - Atletico Madrid
futbol
20:00Villarreal - Deportivo Alavés
futbol
20:00Pforzheim - Rielasingen-Arlen
futbol
20:00Bruchsal - Freiberg
futbol
20:00Astoria Walldorf - Oberachern
futbol
20:0008 Villingen - Ravensburg
futbol
20:00Nöttingen - Ilshofen
futbol
20:0008 Bissingen - Dorfmerkingen
futbol
20:00Neckarsulmer Sport-Union - Freiburger
futbol
20:00Reutlingen 05 - Sandhausen
futbol
20:00Göppingen - Stuttgarter Kickers
futbol
20:00Schwaz - Hohenems
futbol
20:00Avusturya Salzburg - ANIF
futbol
20:00Westerlo - KMSK Deinze
futbol
20:00Helsingør - Køge
futbol
20:00Kolding - Silkeborg
futbol
20:00Andrézieux - Monaco
futbol
20:00Belchatow - ŁKS Łódź
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Jastrzębie
futbol
20:00Radomiak Radom - Miedz Legnica
futbol
20:00Ajaccio - Dunkerque
futbol
20:15Paderborn 07 - Gütersloh 2000
futbol
20:30Bremerhaven - Bremer TS Neustadt
basketbol
20:30Ratiopharm - Mornar Basket
basketbol
21:00Rosa Radom - Start Lublin
futbol
21:00Burnley - Manchester City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:00Burnley - Manchester City
futbol
21:00Lupo Martini Wolfsburg - Arminia Hannover
futbol
21:00Bourges 18 - Le
futbol
21:00Toulon - Olympique de Marseille
basketbol
21:00MoraBanc Andorra - Monako
basketbol
21:00Nanterre - Cedevita Olimpija
futbol
21:25Vorwarts Steyr - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Borussia Dortmund - Bayern Munich
basketbol
21:30Türk Telekom - JDA Dijon (tivibu SPOR HD)
futbol
21:30Paulton Rovers - Bideford
futbol
21:30Willand Rovers - Totton
basketbol
21:30Türk Telekom - Dijon Bourgogne
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
21:45Lazio - Atalanta
futbol
21:45Burnley - Manchester Utd (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
21:45Joventut Badalona - Partizan (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
21:45Everton - West Ham United
futbol
21:45Bala Town - New Saints
futbol
21:45Barry Town - Haverfordwest County
futbol
21:45Caernarfon Town - Flint Town United
futbol
21:45Cardiff Metropolitan University - Pen-y-Bont
futbol
21:45Connah's Quay - Aberystwyth Town
futbol
21:45Kidlington - Halesowen Town
futbol
21:45Slimbridge - Bristol Manor Farm
futbol
21:45Farnborough - Yate Town
futbol
21:45Tiverton Town - Weston-super-Mare
futbol
21:45Kingstonian - Wingate & Finchley
basketbol
21:45FIATC Joventut Badalona - Partizan
basketbol
21:45Reyer Venezia Mestre - UNICS
futbol
22:00PAOK - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Salzburg - Maccabi Tel Aviv (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Midtjylland - Slavia Prag (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Midtjylland - Slavia Prague
futbol
22:00PAOK - Krasnodar
futbol
22:00Bull Salzburg - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:00SPAL - Bari
futbol
22:00Knattspyrnufélag Vesturbæjar - Tindastóll
futbol
22:30Real Madrid - Real Valladolid
futbol
22:30Eibar - Elche
futbol
22:30Real Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
22:30Confianca - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
23:00Augnablik Kópavogur - Aegir Thorlakshofn
futbol
23:00Vængir Júpíters - Ellidi
futbol
01:15Palmeiras - Bolivar (S SPORT HD)
futbol
01:15Cruzeiro Esporte Clube - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
01:15Caracas - Independiente Medellín
futbol
01:15Club Nacional Montevideo - Racing Club de Avellaneda
futbol
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Bolívar
futbol
02:00Tigres Futbol Club - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
03:06Club Tijuana - Juarez
futbol
03:30River Plate - Sao Paulo (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Botafogo de Futebol e Regatas - Bajai
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Atlético Clube Goianiense
futbol
03:30Alianza Lima - Estudiantes de Mérida
futbol
03:30Club Atlético River Plate - São Paulo
futbol
03:30Junior de Barranquilla - Barcelona Sporting Club
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Miami Heat
basketbol
04:00LA Lakers - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
04:10Club Atlético Nacional - Deportes Tolima
futbol
04:30Real Monarchs - Mexico United
futbol
13:00Leningradets - Chertanovo Moskova
futbol
13:00Astana - Kaspiy
basketbol
15:30Enisey - Tsmoki-Minsk
futbol
16:00Kayrat - Şahter Karağandı
futbol
17:00Ararat - Ermenistan - Crvena Zvezda
basketbol
18:30Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:30Athens - ČEZ Basketball Nymburk
basketbol
18:35Polski Cukier SIDEn Toruń - Astoria Bydgoszcz
futbol
19:30Brentford - Fulham
futbol
19:30Brentford - Fulham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Cluj - Kuopion Palloseura
futbol
20:00Athletic Bilbao - Cádiz
futbol
20:00Sevilla - Levante
futbol
20:00Slovan Liberec - APOEL
futbol
20:00Dinamo Zagreb - Flora Tallinn
futbol
20:00Malmö - Granada
futbol
20:00R. Charleroi - Lech Poznań
futbol
20:00Rosenborg - Eindhoven
futbol
20:00Eintracht Rheine - Preussen Munster
futbol
20:00Hammer SpVg - Westfalia Rhynern
futbol
20:00Wattenscheid 09 - Westfalia Herne
futbol
20:00Sportfreunde Siegen - SpVgg Vreden 1921
futbol
20:00Schermbeck - Kaan-Marienborn
futbol
20:00Victoria Clarholz - Sprockhövel
futbol
20:00Erndtebrück - Meinerzhagen
futbol
20:00Hvidovre - Fredericia
futbol
20:30Hapoel Be'er Sheva - Viktoria Plzen
futbol
20:3009 Dortmund - Finnentrop-Bamenohl
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zenit Saint-Petersburg
futbol
21:00Aston Villa - Stoke City
futbol
21:00Copenhagen - Rijeka
futbol
21:00Dinamo Brest - Ludogorets 1945
futbol
21:00Sarajevo - Celtic
futbol
21:00Legia Warsaw - Karabağ
futbol
21:00Standard Liège - Fehervar
basketbol
21:00Olympiacos SFP Pireus - Žalgiris
basketbol
21:05Maccabi Tel Aviv - Alba Berlin
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:30Young Boys - Tirana
futbol
21:30Dundalk - KÍ Klaksvík
futbol
21:30Basel - CSKA Sofia
basketbol
21:30Basket Zaragoza 2002 - Iberostar Tenerife Canarias
futbol
21:45Liverpool - Arsenal (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Liverpool - Arsenal
futbol
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)
futbol
21:45Athens - Wolfsburg
futbol
21:45Rangers - Galatasaray
futbol
22:00Ave - Milan
futbol
22:00Sporting Lisbon - LASK Linz
futbol
22:00Tottenham Hotspur - Maccabi Haifa
basketbol
22:00Barcelona Bàsquet - CSKA Moskova
basketbol
22:00Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne
futbol
22:30Celta de Vigo - Barcelona
futbol
23:15Real Santander - Atlético Huila
futbol
01:00Club Olimpia - Santos (S SPORT HD)
futbol
01:00Club Olimpia - Santos
futbol
01:30Deportes Quindío - Fortaleza Zipaquira
futbol
03:00Club Atlético Tigre - Club Guaraní
futbol
03:45Unión Magdalena - Leones
futbol
05:00Delfin - Defensa y Justicia
futbol
10:30Kaysar - Okjetpes
futbol
13:00Ordabası - Taraz
futbol
16:00Tobol Kostanay - Jetısu
futbol
17:45Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna
futbol
18:00Telavi - Dinamo Batumi
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
18:00Rapid București - Concordia Chiajna
futbol
18:30Lahti - Mariehamn
futbol
18:30HIFK - Honka
futbol
18:30Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Raków Częstochowa - Wisła Płock
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Prostějov
futbol
19:00Lokomotiva - Istra 1961
futbol
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Allerød
futbol
19:30Sandhausen - Pauli
futbol
19:30Bochum - Osnabruck
futbol
19:45Ahead Eagles - Utrecht
futbol
19:45Eindhoven - Telstar
futbol
20:00Gaziantep - Trabzonspor
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Slovácko - Pardubice
futbol
20:00Bayern Munich - Dynamo Dresden
futbol
20:00Jammerbugt - Thisted
futbol
20:00Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidion
basketbol
20:00Khimki - Panathinaikos
futbol
20:00Randers - Brøndby
futbol
20:15CSKA Sofia 1948 - Botev Plovdiv
basketbol
20:45Fenerbahçe - Crvena zvezda
futbol
21:00Utrecht - Heerenveen
futbol
21:00Moreirense - Boavista Porto
futbol
21:00Budapest - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
21:00Universitatea Craiova - Politehnica Iasi
futbol
21:30Union Berlin - Mainz 05
futbol
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Śląsk Wrocław - Cracovia
basketbol
21:30Bayern Munich - Olimpia Milano
futbol
21:45Fiorentina - Sampdoria
futbol
21:45Drogheda United - Athlone Town
futbol
21:45University College Dublin - Bray Wanderers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Shamrock Rovers
futbol
21:45Royal Antwerp - Mechelen
futbol
21:45Coventry City - Bournemouth
futbol
21:45Aberdeen - Mirren
futbol
21:45Dundee United - Livingston
futbol
21:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
21:45Kilmarnock - Motherwell
futbol
22:00Paris Saint-Germain - Angers
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Alkmaar - Maastricht
futbol
22:00Breda - Ajax
futbol
22:00Carrigaline United - Rockmount
basketbol
22:00Saski Baskonia - Real Madrid Baloncesto
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Paços de Ferreira
futbol
00:00Alianza Petrolera - Once Caldas
futbol
02:05Cúcuta Deportivo - Club Independiente Santa
futbol
03:30Puebla - Club Santos Laguna
futbol
04:10Millonarios Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
futbol
11:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Poli Timisoara
futbol
11:00Dunărea Călărași - Aerostar Bacau
futbol
11:00Farul Constanța - Metaloglobus Bucureşti
futbol
11:00Resita - Unirea Slobozia
futbol
11:00Ripensia Timisoara - Gloria Buzău
futbol
11:00Viitorul Pandurii Targu - Petrolul Ploiești
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Tammeka Tartu - Narva Trans
futbol
13:00Comuna Recea - U Craiova 1948
futbol
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Valladolid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hannover 96 - Brauncshweig (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30B.Dortmund - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Stuttgart - Leverkusen (A Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Real Sociedad - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
19:30Leipzig - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45St.Truiden - Kortrijk (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
13:00Osasuna - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Southampton - WBA (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Club Brugge - Anderlecht (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
15:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Wolfsburg - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bayern Münih - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Charleroi - Standard Liege (tivibu SPOR HD)
futbol
19:30Cadiz - Granada (spor SMART HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Sevilla (spor SMART HD)
basketbol
02:30Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Promitheas (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - Joventut Badalona (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Türkiye - Sırbistan (TRT 1 HD)
basketbol
13:30Zenit-pro - Erofey-proCanlı
basketbol
13:00Zenit Saint-Petersburg - ChelbasketCanlı
basketbol
15:00Nizhny Novgorod - UNICS
basketbol
15:30Rusichi Kursk - MitsuBasket
basketbol
17:30Cheboksary Yastreby - Avtodor
basketbol
18:30Arka Gdynia - Gliwice
basketbol
18:35Legia Warszawa - Stargard Szczecinski
basketbol
19:00Cibona - Zabok
basketbol
20:00Buducnost - Basket Brescia (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Trefl Sopot - Stal Ostrow Wielkopoiski
basketbol
20:00Bursaspor - Dolomiti Energia Trentino
basketbol
20:00Budućnost Podgorica - Brescia
basketbol
20:30Bizoni - Chameleon
basketbol
21:00Gravelines - Limoges
basketbol
21:00Champagne Chalons-Reims Basket - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:00Cholet Basket - Élan Chalon
basketbol
21:00Quimper UJAP - Poitiers Basket 86
basketbol
21:00Saint Quentin - Lille Metropole Basket
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - Souffelweyersheim
basketbol
21:00Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
21:30Chameleon - Leningrad
basketbol
21:45Unicaja Malaga - Levallois (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:45Unicaja Málaga - Levallois Metropolitans
basketbol
22:30Leningrad - Bizoni
basketbol
01:15Verdirrojo Montevideo - Stockolmo
basketbol
02:30Connecticut Sun - Las Vegas Aces (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Unan de Leon - Indigenas Matagalpa
basketbol
03:30Union Atletica - Lagomar
basketbol
13:50Mavericks - Pistons
basketbol
13:55Nuggets - Pelicans
basketbol
14:00Mavericks - Pelicans
basketbol
14:05Nuggets - Pistons
basketbol
14:10Mavericks - Nuggets
basketbol
14:15Pistons - Pelicans
basketbol
18:30Tartu Ulikool Rock - Kalev Cramo
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - Burgos
basketbol
18:35King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek
basketbol
19:00Tallinna Ulikool Kalev - TYCO Rapla
basketbol
19:00Prievidza - Lucenec
basketbol
19:00Inter B Bratislava - Levicki Patrioti
basketbol
19:00Spisska Nova - Baník Handlová
basketbol
19:00Bahçeşehir Koleji - Bourg-en-Bresse
basketbol
19:00Panevezys Lietkabelis - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
19:30Basket Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza
basketbol
19:30Promitheas - Gran Canaria (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Lokomotiv Kuban - Antwerp Giants
basketbol
19:30Promitheas Patras - Gran Canaria
basketbol
20:00Tartu Ulikool Rock - Eesti Maaulikool
basketbol
20:30Ratiopharm - Mornar Basket
basketbol
21:00Rosa Radom - Start Lublin
basketbol
21:00MoraBanc Andorra - Monako
basketbol
21:00Nanterre - Cedevita Olimpija
basketbol
21:30Türk Telekom - JDA Dijon (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Türk Telekom - Dijon Bourgogne
basketbol
21:45Joventut Badalona - Partizan (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:45FIATC Joventut Badalona - Partizan
basketbol
21:45Reyer Venezia Mestre - UNICS
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Miami Heat
basketbol
04:00LA Lakers - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
15:30Enisey - Tsmoki-Minsk
basketbol
18:30Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:30Athens - ČEZ Basketball Nymburk
basketbol
18:35Polski Cukier SIDEn Toruń - Astoria Bydgoszcz
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zenit Saint-Petersburg
basketbol
21:00Olympiacos SFP Pireus - Žalgiris
basketbol
21:05Maccabi Tel Aviv - Alba Berlin
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:30Basket Zaragoza 2002 - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
22:00Barcelona Bàsquet - CSKA Moskova
basketbol
22:00Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
20:00Khimki - Panathinaikos
basketbol
20:45Fenerbahçe - Crvena zvezda
basketbol
21:30Bayern Munich - Olimpia Milano
basketbol
22:00Saski Baskonia - Real Madrid Baloncesto
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:30Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Promitheas (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - Joventut Badalona (tivibu SPOR HD)
futbol
13:43Energetik Minsk - Kings MinskCanlı
futbol
13:30Rubin Taşkent - Lokomotiv BFK TaşkentCanlı
futbol
13:30Istaravshan Ura-Tyube - FaizkandCanlı
futbol
13:00Dynamo Barnaul - NovosibirskCanlı
futbol
14:00Transport United - High Quality United
futbol
14:00Merani Martvili - Zugdidi
futbol
14:00Sioni Bolnisi - Metalurgi Rustavi
futbol
14:00Almere City FC - Groningen
futbol
16:00Rudar Mursko Sredisce - Slaven Belupo
futbol
16:00Arberia - Feronikeli
futbol
16:00Arab Contractors - Masr
futbol
16:00Altyn Asyr - Ahal
futbol
16:30Tatran Prešov - Ružomberok
futbol
16:30Vranov nad Topľou - Zemplín Michalovce
futbol
16:30Pribelce - Nitra
futbol
17:00Povltavska akademy - Motorlet Praha
futbol
17:00Cres - Vinodol
futbol
17:00Metan - Gilortul Targu Carbunesti
futbol
17:00Maan - Al-Sareeh
futbol
18:00Deportes Recoleta - Lautaro de Buin
futbol
18:15Villa Española - Cerrito
futbol
18:30ENPPI Club - Misr El-Makasa
futbol
18:30Hidd - Hala
futbol
18:30Þór Akureyri - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
18:45Keflavík FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
18:45Knattspyrnudeild UMFG - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
18:45Vestri - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
19:00Elversberg - Hessen Kassel
futbol
19:00Hobro - Skive
futbol
19:00Roskilde - Næstved
futbol
19:00Maardu Linnameeskond - Keila
futbol
19:00Marjamaa Kompanii - Rumori Calcio
futbol
19:00Tartu JK Welco Elekter - Kuressaare
futbol
19:00Academia Deportiva Cantolao - Carlos Stein
futbol
19:00U Craiova 1948 - Slatina
futbol
19:10Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
futbol
19:15Al-Markhiya Sports Club - Al Shamal
futbol
19:15Al-Mesaimeer Sports Club - Muaither
futbol
19:30Blau-Weiß Linz - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Horn
futbol
19:30Juniors - Liefering Salzburg
futbol
19:30Lafnitz - Grazer
futbol
19:30Al-Hussein - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
futbol
19:45Quevilly - Sète 34
futbol
19:45Eindhoven - Roda JC Kerkrade
futbol
20:0008 Homburg - Pirmasens
futbol
20:00Astoria Walldorf - Stuttgart
futbol
20:00Kickers Offenbach - Steinbach
futbol
20:00Hoffenheim - Balingen
futbol
20:00Gossendorf - Gratkorn
futbol
20:00Wörgl - Kitzbuhel
futbol
20:00Bruck an der - Frauental
futbol
20:00Union Mondsee - Lugstein Cabs Friedburg
futbol
20:00Union Gurten - Deutschlandsberger
futbol
20:00Fremad Amager - Esbjerg
futbol
20:00Fremad Valby - Avedøre
futbol
20:00Leiknir Faskrudsfjordur - Leiknir Reykjavík
futbol
20:00Medina 3 - Armée
futbol
20:00Znicz Pruszków - Hutnik Nowa Huta
futbol
20:00Real Sociedad - Valencia
futbol
20:15Feldbach - Eggendorf Hartberg
futbol
20:15Union Hallein - Puch
futbol
20:30Frankfurt - Schott Mainz
futbol
20:30Blumenthaler - Geestemunde
futbol
20:30Brinkumer - Union 60 Bremen
futbol
20:30Hastedt - Bremer
futbol
20:30Vatan Sport Bremen - Habenhauser
futbol
20:30Hemelingen - Borgfeld
futbol
20:30Osdorf - Niendorfer
futbol
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
futbol
20:30Innsbruck - Union Innsbruck
futbol
20:30Genk - Mechelen
futbol
20:30Albion Montevideo - América
futbol
21:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
futbol
21:00Difaa El Jadida - Hassania Agadir
futbol
21:00Youssoufia Berrechid - Rabat
futbol
21:00Bourg-Péronnas - Annecy
futbol
21:00Concarneau - Cholet
futbol
21:00Orléans - Avranches
futbol
21:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Magni Grenivik
futbol
21:00Pyramids - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
21:00Club Atlético Boston River SAD - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
21:15Club Cienciano Cusco - Sport Huancayo
futbol
21:25Wacker Innsbruck - Avusturya Lustenau
futbol
21:30Sheffield - Stocksbridge Park Steels
futbol
21:30Olimpia Elbląg - Sokol Ostroda
futbol
21:40Arka Gdynia - Tychy
futbol
21:45Metropolitan Police - Harrow Borough
futbol
21:45Truro City - Taunton Town
futbol
21:45Walton Casuals - Hendon
futbol
21:45Alvechurch - Stratford Town
futbol
21:45Banbury United - Hednesford Town
futbol
21:45Biggleswade Town - Leiston
futbol
21:45Coalville Town - Redditch United
futbol
21:45Kings Langley - Ives Town
futbol
21:45Lowestoft Town - Peterborough Sports
futbol
21:45Needham Market - Royston Town
futbol
21:45Rushall Olympic - Bromsgrove
futbol
21:45Rushden & Diamonds - Hitchin Town
futbol
21:45Tamworth - Barwell
futbol
21:45Marlow - Staines Town
futbol
21:45Bury Town - Witham Town
futbol
21:45Dereham Town - Cambridge City
futbol
21:45Felixtowe & Walton - Sudbury
futbol
21:45Histon - Soham Town Rangers
futbol
21:45Bishop's Stortford - Enfield Town
futbol
21:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent
futbol
21:45East Thurrock United - Carshalton Athletic
futbol
21:45Folkestone Invicta - Cray Wanderers
futbol
21:45Horsham - Bognor Regis Town
futbol
21:45Lewes - Worthing
futbol
21:45Margate - Hornchurch
futbol
21:45Merstham - Corinthian-Casuals
futbol
21:45Potters Bar Town - Cheshunt
futbol
21:45Frickley Athletic - Belper Town
futbol
21:45Glossop North - Newcastle Town
futbol
21:45Salford City - Morecambe
futbol
21:45Kidsgrove Athletic - Leek Town
futbol
21:45Sligo Rovers - Derry City
futbol
21:45Lincoln United - Cleethorpes Town
futbol
21:45Loughborough Dynamo - Spalding United
futbol
21:45Tottenham - Chelsea (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Marine - Colne
futbol
21:45Ramsbottom United - Pickering Town
futbol
21:45Sutton Coldfield Town - Carlton Town
futbol
21:45Tadcaster Albion - Pontefract Collieries
futbol
21:45Ashton United - South Shields
futbol
21:45Gainsborough Trinity - Whitby Town
futbol
21:45Grantham Town - Stafford Rangers
futbol
21:45Hyde United - United of Manchester
futbol
21:45Lancaster City - Morpeth Town
futbol
21:45Matlock Town - Basford United FutbolClub
futbol
21:45Mickleover Sports - Witton Albion
futbol
21:45Nantwich Town - Buxton
futbol
21:45Scarborough Athletic - Stalybridge Celtic
futbol
21:45Warrington Town - Atherton Collieries
futbol
21:45Monza Brianza 1912 - Triestina Calcio
futbol
21:45Tottenham Hotspur - Chelsea
futbol
21:45Newtown - Cefn Druids
futbol
21:45Bedworth United - Barton Rovers
futbol
21:45Cirencester Town - Thatcham Town
futbol
21:45Moneyfields - Melksham
futbol
21:45Winchester City FutbolClub - Mangotsfield United
futbol
21:45Chesham United - Hartley Wintney
futbol
21:45Dorchester Town - Wimborne Town
futbol
21:45Hayes & Yeading United - Swindon Supermarine
futbol
22:00Dinamo Kiev - Gent (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Ferencvaros - Molde (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Omonia - Olympiakos (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Havnar Boltfelag - Runavik
futbol
22:00Académica de Coimbra - Feirense
futbol
22:00CDSC Iberia - Independiente de Caquenes
futbol
22:00Omonia - Olympiacos
futbol
22:00Dynamo Kyiv - Gent
futbol
22:00Ferencvárosi - Molde
futbol
22:15Cosmos Serravalle - Cailungo
futbol
22:15Faetano - Fiorentino
futbol
22:15Murata - San Giovanni
futbol
22:30Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
22:30Getafe - Real Betis
futbol
22:45Club Atletico Atenas - Racing Club de Montevideo
futbol
22:55Brakna - Barka
futbol
23:30Universidad San Martín - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
futbol
01:15Peñarol - Colo-Colo
futbol
01:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
01:15Avaí Futebol Clube - Figueirense Futebol Clube
futbol
01:15Vitoria Salvador - Maceio
futbol
01:15Esporte Clube Juventude - Operario Ferroviario
futbol
01:15Gremio - Universidad Catolica (S SPORT HD)
futbol
02:30Oeste Futebol Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
03:30América de Cali - Sport Club Internacional
futbol
03:30Boca Juniors - Club Libertad
futbol
03:30Clube Atlético Paranaense - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - Deportivo Binacional
futbol
03:30Guarani - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
03:30Paraná Clube - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
03:40Rionegro Aguilas - Deportivo Pasto
futbol
04:30Cuiabá Esporte Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
08:00Kyran - Makhtaaral
futbol
08:00Malaita Kingz - Real Kakamora
futbol
10:00Southern District - Happy Valley
futbol
10:30Shenyang Urban - Meizhou Hakka
futbol
10:30Xinjiang Tianshan Leopard - Nantong Zhiyun
futbol
11:00Mongol Zhongyou - Pekin Spor Üniversitesi
futbol
11:30Bangkok - United
futbol
11:30Hippo - Kwae
futbol
11:30Kabin United - Banbueng
futbol
11:30Kalasin - Chaiyaphum United
futbol
11:30Kamphaeng Phet - Institute of Technology Ayothaya
futbol
11:30Kanthararom United - KhonKaen
futbol
11:30Khonkaen Mordindang - Sisaket
futbol
11:30KohKwang - Chiang Rai City
futbol
11:30Krabi FutbolClub - Samut Songkhram
futbol
11:30Maejo United - Pattaya Discovery United
futbol
11:30Muangkan United - Aidin Sport
futbol
11:30Nakhon Ratchasima - Lamphun Warrior
futbol
11:30Nong Bua Pitchaya - Namphong United
futbol
11:30Pakchong City - Bang Khun Thin United
futbol
11:30Surat Thani City - Songkhla United F. C.
futbol
11:30Surin City - Techno Sawang
futbol
11:30Suwannaphum United - Pakkret City
futbol
11:30Ubonkids City - Kranuan
futbol
11:30Udon United - Phitsanulok
futbol
11:30Watbot City - Siam
futbol
12:00Paro - Paro United
futbol
13:00Zenit Irkutsk - Nizhniy Novgorod
futbol
13:00Rodina Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
13:00Vissel Kobe - Nagoya Grampus
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Tochigi
futbol
13:00Machida Zelvia - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Ryūkyū - Albirex Niigata
futbol
13:00Fagiano Okayama - Ehime
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Kyoto Sanga
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Omiya Ardija - Mito HollyHock
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Júbilo Iwata
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Montedio Yamagata
futbol
13:00Ventforet Kofu - Tokyo Verdy
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
futbol
13:00Śląsk Wrocław - Motor Lublin
futbol
13:00Rajpracha - JT
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Tokyo
futbol
13:30Arıs - Aktöbe
futbol
13:30Ekibastuzets - Altay
futbol
14:00Stirling Lions - Subiaco FutbolClub
futbol
14:00Energetik-BGU - Slutsk
futbol
14:00Chiangmai United - Samut Prakan Customs United
futbol
14:00Customs United - Uthai Thani
futbol
14:35Guizhou Renhe - Chengdu Better City
futbol
14:35Hangzhou Greentown - Guizhou Zhicheng
futbol
15:00Heilongjiang Lava - Changchun Yatai
futbol
15:00Reggina Calcio - Teramo
futbol
15:00Nakhon Pathom United - Chai
futbol
16:00Mainz 05 - 1846
futbol
16:00Slonim - Neman Grodno
futbol
16:00Sparta Prague - Blansko
futbol
16:00Pisa 1909 - Juve Stabia
futbol
16:00Cittadella - Novara Calcio
futbol
16:00Cosenza Calcio - Alessandria Calcio 1912
futbol
16:00Frosinone Calcio - Calcio Padova
futbol
16:00Cremonese - Atletico Arezzo
futbol
16:00Levanger - Sotra
futbol
16:00Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Dynamo Bryansk
futbol
16:00Volga Ulyanovsk - Veles Moskova
futbol
16:00Kysucke Nove Mesto - Petržalka 1898
futbol
16:30Croatia Zmijavc - Solin
futbol
16:30Dubrava - Bijelo Brdo
futbol
16:30Dugopolje - Međimurje
futbol
16:30Hrvatski Dragovoljac - Opatija
futbol
16:30Junak Sinj - Inter Zapresic
futbol
16:30Rudeš - Sesvete
futbol
16:30Orijent - Dinamo Zagreb
futbol
16:30Osijek - Kustosja
futbol
16:30Delfino Pescara 1936 - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:30Skra Czestochowa - Chojniczanka Chojnice
futbol
16:30Jutrzenka Giebultow - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
16:30Druzstevnik Radimov - AS Trenčín
futbol
16:30Tatran Oravske Vesele - MŠK Žilina
futbol
16:30Cadca - ŠKM Liptovský Hrádok
futbol
16:30Lokomotíva Zvolen - MŠK Rimavská Sobota
futbol
16:30Zarnovica - Jednota Banova
futbol
16:30Tatran Krasno nad Kysucou - MŠK Námestovo
futbol
17:00Virtus Entella - AlbinoLeffe
futbol
17:00Unione Venezia - Carrarese Calcio
futbol
17:00Vicenza Calcio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Rzeszów
futbol
17:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Zagłębie II Lubin
futbol
17:00Salyut Belgorod - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Zvezda Perm - Orenburg
futbol
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Aqaba
futbol
17:00Sokol Hostoun - Pribram
futbol
17:00Forward - Akropolis
futbol
18:00Linx - Lorrach Brombach
futbol
18:00Ascoli Calcio 1898 - Perugia Calcio
futbol
18:00Empoli - Renate
futbol
18:30Oulu - Kajaani
futbol
18:30Ekenäs - Musan Salama
futbol
18:30Mikkelin Palloilijat - Gnistan
futbol
18:30MYPA - Kotka
futbol
18:30Akatemia - KPV
futbol
18:30Vaasan Palloseura - Jaro
futbol
19:00Slovácko - Prostějov
futbol
19:00Chlumec - Teplice
futbol
19:00Taborsko - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Chrudim - Mladá Boleslav
futbol
19:00Karviná - Graffin Vlašim
futbol
19:00Viborg - Vendsyssel
futbol
19:00Nomme Kalju - Viljandi Tulevik
futbol
19:00ChievoVerona - Catanzaro 1929
futbol
19:00Pordenone Calcio - Casarano Calcio
futbol
19:00Reggiana 1919 - Monopoli
futbol
19:00Lecce - FeralpiSalò
futbol
19:00Salernitana 1919 - Südtirol
futbol
19:00Reynir Sandgerdi - Álftanes
futbol
19:00Auda Riga - Rīgas Futbola skola
futbol
19:00Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
futbol
19:001925 Kalisz - Wigry Suwałki
futbol
19:00Olimpia Grudziądz - Katowice
futbol
19:00Pogon - Lech Poznań
futbol
19:00Benevento Calcio - Internazionale Milano
futbol
19:00Chernomorets Novorossiysk - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Udinese Calcio - Spezia Calcio
futbol
19:00Dynamo Stavropol - Krylia Sovetov
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Senica
futbol
19:10Korona Kielce - Nieciecza
futbol
19:30Sonnenhof Großaspach - Freiburg
futbol
19:30Newport - Newcastle (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Seligenporten - Eltersdorf
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Rapid Wien
futbol
19:30Assyriska - Mjällby
futbol
19:30Husqvarna - Göteborg
futbol
19:30Landskrona BoIS - Östers
futbol
19:30Newroz - Umeå
futbol
19:30Stockholm Internazionale - Degerfors
futbol
19:30Torns - Trelleborgs
futbol
19:30Odra Opole - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
19:30Al-Salt - Al-Faisaly Amman
futbol
19:30Newport County - Newcastle United
futbol
20:00Huesca - Atletico Madrid
futbol
20:00Villarreal - Deportivo Alavés
futbol
20:00Pforzheim - Rielasingen-Arlen
futbol
20:00Bruchsal - Freiberg
futbol
20:00Astoria Walldorf - Oberachern
futbol
20:0008 Villingen - Ravensburg
futbol
20:00Nöttingen - Ilshofen
futbol
20:0008 Bissingen - Dorfmerkingen
futbol
20:00Neckarsulmer Sport-Union - Freiburger
futbol
20:00Reutlingen 05 - Sandhausen
futbol
20:00Göppingen - Stuttgarter Kickers
futbol
20:00Schwaz - Hohenems
futbol
20:00Avusturya Salzburg - ANIF
futbol
20:00Westerlo - KMSK Deinze
futbol
20:00Helsingør - Køge
futbol
20:00Kolding - Silkeborg
futbol
20:00Andrézieux - Monaco
futbol
20:00Belchatow - ŁKS Łódź
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Jastrzębie
futbol
20:00Radomiak Radom - Miedz Legnica
futbol
20:00Ajaccio - Dunkerque
futbol
20:15Paderborn 07 - Gütersloh 2000
futbol
20:30Bremerhaven - Bremer TS Neustadt
futbol
21:00Burnley - Manchester City (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:00Burnley - Manchester City
futbol
21:00Lupo Martini Wolfsburg - Arminia Hannover
futbol
21:00Bourges 18 - Le
futbol
21:00Toulon - Olympique de Marseille
futbol
21:25Vorwarts Steyr - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Borussia Dortmund - Bayern Munich
futbol
21:30Paulton Rovers - Bideford
futbol
21:30Willand Rovers - Totton
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
21:45Lazio - Atalanta
futbol
21:45Burnley - Manchester Utd (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
21:45Everton - West Ham United
futbol
21:45Bala Town - New Saints
futbol
21:45Barry Town - Haverfordwest County
futbol
21:45Caernarfon Town - Flint Town United
futbol
21:45Cardiff Metropolitan University - Pen-y-Bont
futbol
21:45Connah's Quay - Aberystwyth Town
futbol
21:45Kidlington - Halesowen Town
futbol
21:45Slimbridge - Bristol Manor Farm
futbol
21:45Farnborough - Yate Town
futbol
21:45Tiverton Town - Weston-super-Mare
futbol
21:45Kingstonian - Wingate & Finchley
futbol
22:00PAOK - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Salzburg - Maccabi Tel Aviv (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Midtjylland - Slavia Prag (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Midtjylland - Slavia Prague
futbol
22:00PAOK - Krasnodar
futbol
22:00Bull Salzburg - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:00SPAL - Bari
futbol
22:00Knattspyrnufélag Vesturbæjar - Tindastóll
futbol
22:30Real Madrid - Real Valladolid
futbol
22:30Eibar - Elche
futbol
22:30Real Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
22:30Confianca - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
23:00Augnablik Kópavogur - Aegir Thorlakshofn
futbol
23:00Vængir Júpíters - Ellidi
futbol
01:15Palmeiras - Bolivar (S SPORT HD)
futbol
01:15Cruzeiro Esporte Clube - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
01:15Caracas - Independiente Medellín
futbol
01:15Club Nacional Montevideo - Racing Club de Avellaneda
futbol
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Bolívar
futbol
02:00Tigres Futbol Club - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
03:06Club Tijuana - Juarez
futbol
03:30River Plate - Sao Paulo (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Botafogo de Futebol e Regatas - Bajai
futbol
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Atlético Clube Goianiense
futbol
03:30Alianza Lima - Estudiantes de Mérida
futbol
03:30Club Atlético River Plate - São Paulo
futbol
03:30Junior de Barranquilla - Barcelona Sporting Club
futbol
04:10Club Atlético Nacional - Deportes Tolima
futbol
04:30Real Monarchs - Mexico United
futbol
13:00Leningradets - Chertanovo Moskova
futbol
13:00Astana - Kaspiy
futbol
16:00Kayrat - Şahter Karağandı
futbol
17:00Ararat - Ermenistan - Crvena Zvezda
futbol
19:30Brentford - Fulham
futbol
19:30Brentford - Fulham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Cluj - Kuopion Palloseura
futbol
20:00Athletic Bilbao - Cádiz
futbol
20:00Sevilla - Levante
futbol
20:00Slovan Liberec - APOEL
futbol
20:00Dinamo Zagreb - Flora Tallinn
futbol
20:00Malmö - Granada
futbol
20:00R. Charleroi - Lech Poznań
futbol
20:00Rosenborg - Eindhoven
futbol
20:00Eintracht Rheine - Preussen Munster
futbol
20:00Hammer SpVg - Westfalia Rhynern
futbol
20:00Wattenscheid 09 - Westfalia Herne
futbol
20:00Sportfreunde Siegen - SpVgg Vreden 1921
futbol
20:00Schermbeck - Kaan-Marienborn
futbol
20:00Victoria Clarholz - Sprockhövel
futbol
20:00Erndtebrück - Meinerzhagen
futbol
20:00Hvidovre - Fredericia
futbol
20:30Hapoel Be'er Sheva - Viktoria Plzen
futbol
20:3009 Dortmund - Finnentrop-Bamenohl
futbol
21:00Aston Villa - Stoke City
futbol
21:00Copenhagen - Rijeka
futbol
21:00Dinamo Brest - Ludogorets 1945
futbol
21:00Sarajevo - Celtic
futbol
21:00Legia Warsaw - Karabağ
futbol
21:00Standard Liège - Fehervar
futbol
21:30Young Boys - Tirana
futbol
21:30Dundalk - KÍ Klaksvík
futbol
21:30Basel - CSKA Sofia
futbol
21:45Liverpool - Arsenal (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Liverpool - Arsenal
futbol
21:45Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)
futbol
21:45Athens - Wolfsburg
futbol
21:45Rangers - Galatasaray
futbol
22:00Ave - Milan
futbol
22:00Sporting Lisbon - LASK Linz
futbol
22:00Tottenham Hotspur - Maccabi Haifa
futbol
22:30Celta de Vigo - Barcelona
futbol
23:15Real Santander - Atlético Huila
futbol
01:00Club Olimpia - Santos (S SPORT HD)
futbol
01:00Club Olimpia - Santos
futbol
01:30Deportes Quindío - Fortaleza Zipaquira
futbol
03:00Club Atlético Tigre - Club Guaraní
futbol
03:45Unión Magdalena - Leones
futbol
05:00Delfin - Defensa y Justicia
futbol
10:30Kaysar - Okjetpes
futbol
13:00Ordabası - Taraz
futbol
16:00Tobol Kostanay - Jetısu
futbol
17:45Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna
futbol
18:00Telavi - Dinamo Batumi
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
futbol
18:00Rapid București - Concordia Chiajna
futbol
18:30Lahti - Mariehamn
futbol
18:30HIFK - Honka
futbol
18:30Turun Palloseura - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Raków Częstochowa - Wisła Płock
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Prostějov
futbol
19:00Lokomotiva - Istra 1961
futbol
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Allerød
futbol
19:30Sandhausen - Pauli
futbol
19:30Bochum - Osnabruck
futbol
19:45Ahead Eagles - Utrecht
futbol
19:45Eindhoven - Telstar
futbol
20:00Gaziantep - Trabzonspor
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Slovácko - Pardubice
futbol
20:00Bayern Munich - Dynamo Dresden
futbol
20:00Jammerbugt - Thisted
futbol
20:00Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidion
futbol
20:00Randers - Brøndby
futbol
20:15CSKA Sofia 1948 - Botev Plovdiv
futbol
21:00Utrecht - Heerenveen
futbol
21:00Moreirense - Boavista Porto
futbol
21:00Budapest - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
21:00Universitatea Craiova - Politehnica Iasi
futbol
21:30Union Berlin - Mainz 05
futbol
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Śląsk Wrocław - Cracovia
futbol
21:45Fiorentina - Sampdoria
futbol
21:45Drogheda United - Athlone Town
futbol
21:45University College Dublin - Bray Wanderers
futbol
21:45Wexford Gençlers - Shamrock Rovers
futbol
21:45Royal Antwerp - Mechelen
futbol
21:45Coventry City - Bournemouth
futbol
21:45Aberdeen - Mirren
futbol
21:45Dundee United - Livingston
futbol
21:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
21:45Kilmarnock - Motherwell
futbol
22:00Paris Saint-Germain - Angers
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Alkmaar - Maastricht
futbol
22:00Breda - Ajax
futbol
22:00Carrigaline United - Rockmount
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Paços de Ferreira
futbol
00:00Alianza Petrolera - Once Caldas
futbol
02:05Cúcuta Deportivo - Club Independiente Santa
futbol
03:30Puebla - Club Santos Laguna
futbol
04:10Millonarios Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
futbol
11:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Poli Timisoara
futbol
11:00Dunărea Călărași - Aerostar Bacau
futbol
11:00Farul Constanța - Metaloglobus Bucureşti
futbol
11:00Resita - Unirea Slobozia
futbol
11:00Ripensia Timisoara - Gloria Buzău
futbol
11:00Viitorul Pandurii Targu - Petrolul Ploiești
futbol
13:00Tammeka Tartu - Narva Trans
futbol
13:00Comuna Recea - U Craiova 1948
futbol
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Valladolid - Eibar (spor SMART HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hannover 96 - Brauncshweig (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30B.Dortmund - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Stuttgart - Leverkusen (A Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Real Sociedad - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
19:30Leipzig - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45St.Truiden - Kortrijk (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
13:00Osasuna - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Southampton - WBA (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Club Brugge - Anderlecht (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
15:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Wolfsburg - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bayern Münih - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Charleroi - Standard Liege (tivibu SPOR HD)
futbol
19:30Cadiz - Granada (spor SMART HD)
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
futbol
21:45Türkiye - Sırbistan (TRT 1 HD)
tenis
13:30Elena Rybakina - Sorana CirsteaCanlı
tenis
13:25Vladimir Filippovich - Daniil IchshenkoCanlı
tenis
13:15Ernesto Escobedo - Francisco CerundoloCanlı
tenis
13:00Harold Mayot - Alejandro Davidovich FokinaCanlı
tenis
12:58Nikita Medenko - Alexander KremnevCanlı
tenis
12:00Martin Klizan - Constant LestienneCanlı
tenis
11:30Dmitry Krupsky - Mikhail MirzonizhotovCanlı
tenis
11:30Maksim Akulenko - Andrey PasternakCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:00Bonzi/Hoang - Klaasen/Marach
tenis
14:00Maheu/Herbert - Purcell/Saville
tenis
14:00Nielsen/Puetz - Sonego/Travaglia
tenis
14:00Arthur Bouquier - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
14:00Naoki Nakagawa - Leopold Zima
tenis
14:00Klizan/Kolar - Martinez/Reyes-Varela
tenis
14:00Denis Istomin - Illya Marchenko
tenis
14:00Martos Gornes/Ramanathan - Moroni/Pellegrino
tenis
14:00Walkow/Heliovaara - Buscaglione/Carpano
tenis
14:00Aziz Dougaz - Moez Echargui
tenis
14:00Kelia Le Bihan - Louise Kwong
tenis
14:00Bechri/Ibbou - Gram/Carle
tenis
14:00Zelnickova/Kuzmova - Dell'Edera/Sposetti
tenis
14:00Hugo Dellien - Richard Berankis
tenis
14:00Fiona Ferro - Heather Watson
tenis
14:00Laura Siegemund - Kristina Mladenovic
tenis
14:00Ludmilla Samsonova - Sofia Kenin
tenis
14:00Zarina Diyas - Jabeur
tenis
14:10Donna Vekić - Irina Maria Bara
tenis
14:10Laslo Djere - Kevin Anderson
tenis
14:10Querrey - Andrey Rublev
tenis
15:00Kateryna Kozlova - Paula Badosa Gibert
tenis
15:00Bradley Klahn - Peter Polansky
tenis
15:00Nino Serdarusic - Alessandro Giannessi
tenis
15:00Karina Silkina - Evgeny Rudnovsky
tenis
15:00Jebens/Schell - Cubelic/Steinegger
tenis
15:00Chihiro Muramatsu - Ekaterine Gorgodze
tenis
15:00Stefania Rubini - Francisca Jorge
tenis
15:00Ponomar/Fonte - Kung/Savinykh
tenis
15:00Lucas Gerch - Patrick Kypson
tenis
15:00Wilson Leite - Igor Marcondes
tenis
15:00Novak Djokovic - Mikael Ymer
tenis
15:00Quentin Halys - Marcos Giron
tenis
15:05Viktor Durasovic - Christian Lindell
tenis
15:30Julia Goerges - Alison Riske
tenis
15:30Sloane Stephens - Vitalia Diatchenko
tenis
15:30Delic/Krstin - Lammons/Huey
tenis
15:30Andrea Collarini - Andrea Arnaboldi
tenis
15:30Bagnis/Galdos - Margaroli/Sriram Balaji
tenis
15:30Kanev/Sauvant - Boehner/Mihail
tenis
15:30Grigelis/Mugevicius - Damm/Tirante
tenis
15:30Moraing/Tamm - Rosenkranz/Schonenberg
tenis
15:30Zhuk/Shevchenko - Monzon/Tenti
tenis
15:30Henri Laaksonen - Pablo Cuevas
tenis
15:30Jaume Antoni Munar Clar - Stefanos Tsitsipas
tenis
15:30Roberto Bautista-Agut - Richard Gasquet
tenis
15:30Thiago Monteiro - Nikoloz Basilashvili
tenis
15:30Yasutaka Uchiyama - Attila Balázs
tenis
16:00A. Behar/Escobar - Monroe/Paul
tenis
16:00Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
tenis
16:00Marray/Skupski - Vesely/Londero
tenis
16:00Paolo Lorenzi - Stefano Napolitano
tenis
16:00Dhoe/Reymond - Ayeni/Smith
tenis
16:00Kirkov/Kirchheimer - Lemstra/Hartmeier
tenis
16:00Satral - Camilo Ugo Carabelli
tenis
16:00Steve Johnson - Roberto Carballes Baena
tenis
16:30Malek Jaziri - Jozef Kovalik
tenis
16:30Broville/De Cuyper - Pichler/Erler
tenis
16:30Bandecchi/In-Albon - Gamarra Martins/Haddad Maia
tenis
16:30Mihalikova/Raina - Strakhova/Ce
tenis
16:30Borges/Cabral - Kozlov/Leshem
tenis
16:30Monteiro/Faria - Neuchrist/Yang
tenis
16:30Vivero Gonzalez/Ortega-Olmedo - Peniston/Whitehouse
tenis
16:30Andrej Martin - João Sousa
tenis
17:00Darya Kasatkina - Harmony
tenis
17:00Duckworth/Millman - Martin/Chardy
tenis
17:00Ekaterina Pavlenko - Elena Bairasheuskaya
tenis
17:00Ganna Poznikhirenko - Nicoleta-Catalina Dascălu
tenis
17:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
tenis
17:00Gregoire Barrere - Grigor Dimitrov
tenis
17:30Aryna Sabalenka - Jessica Pegula
tenis
17:30Pauline Parmentier - Veronika Kudermetova
tenis
17:30Petra Martic - Misaki
tenis
17:30Hurkacz/Evans - Demoliner/Middelkoop
tenis
17:30Koko/Olivetti - Melzer/Roger-Vasselin
tenis
17:30Blanchet/Karpenschif - Capecchi/Sorrentino
tenis
17:30Bouquier/Dussin - Sachko/Strombachs
tenis
17:30Lukas Klein - Andrew Paulson
tenis
18:00Bambridge/Mclachlan - Koolhof/Mektic
tenis
18:00Krajicek/Skugor - Kwon/Sharan
tenis
18:00Macdonald/Sandgren - Norrie/Fucsovics
tenis
18:00Mannarino/Paire - Tiafoe/Withrow
tenis
18:00Burrage/Nicholls - Routliffe/Fett
tenis
18:00Loeb/Sanchez - Koelzer/Murta
tenis
18:00Added/Doumbia - Bega/Berrettini
tenis
18:00Coelho/Salgado - Fallert/Haerteis
tenis
18:00Goncalves/Maia - Pervolarakis/Falcao
tenis
18:00Yvonne Cavalle-Reimers - Justina Mikulskyte
tenis
18:00Martin Redlicki - Gage Brymer
tenis
18:00Jessica Failla - Jwany Sherif
tenis
19:00Hanna Sokal - Veranika Pryts
tenis
19:00Castelnuovo/Paul - Vincent/Monaco
tenis
19:30Jovic/Yu - Alves/Parrizas-Diaz
tenis
19:30Parres Azcoitia/Jorge - Gray/Murray Sharan
tenis
19:30Gutierrez/Reis Da Silva - Johnson/Martineau
tenis
20:00Egor Slizevich - Mikhail Malakhovich
tenis
20:00Alec Adamson - Reese Stalder
tenis
20:00Deniz Khazaniuk - Anastasia Nefedova
tenis
21:00Ekaterina Dzehalevich - Elizaveta Artemenko
tenis
22:00Semen Sharlay - Vladislav Strugach
tenis
22:00Nick Chappell - Lopar
tenis
22:00Tricia - Jessica Failla
tenis
23:00Piotr Paliukhovich - Hursan
tenis
23:00Marta Laska - Julia Rusakovich
tenis
23:55Mark Pashukevich - Ilya Torsunov
tenis
00:00Joshua Ortlip - Brandon Holt
tenis
00:00Tricia - Anastasia Nefedova
tenis
01:00Gennady Urbanovich - Zhan Skindzer
tenis
01:00Artem Avsievich - Anney Laska
tenis
02:00Timofey Basalygo - Gleb Baklanov
tenis
02:00Jwany Sherif - Alycia Parks
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
03:00Nikita Starkou - Vladimir Filippovich
tenis
04:00Hursan - Vladislav Kebets
tenis
04:00Alycia Parks - Deniz Khazaniuk
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Roman Gumenyuk
tenis
05:00Mark Pashukevich - Daniil Budov
tenis
10:00Collarini/Cid Subervi - Varillas/Merino
tenis
10:00Vavassori/Golubev - Barrientosc/Rola
tenis
10:00Alexander Kotzen - Amaury De Beer
tenis
10:00Alexander Pustovit - Cyril Vandermeersch
tenis
10:00Filip Bergevi - Mathieu Scaglia
tenis
10:00Jean Thirouin - Marius Ruzgas
tenis
10:00Martin Damm - Alexander Shevchenko
tenis
10:00Oscar Moraing - Skander Mansouri
tenis
10:00Petros Tsitsipas - Kelsey Stevenson
tenis
11:00Maximilian Marterer - Carlos Taberner
tenis
11:00Pedro Sousa - Zdenek Kolar
tenis
11:00Andrea Pellegrino - Maxime Cressy
tenis
11:00Blaz Kavcic - Chun Hsin Tseng
tenis
11:00Remy Bertola - Matteo Viola
tenis
11:00Elmar Ejupovic - Benjamin Dhoe
tenis
11:00Strong Kirchheimer - Antoine Bellier
tenis
11:00Anna Ukolova - Katherine Westbury
tenis
11:00Chiraz Bechri - Radka Zelnickova
tenis
11:00Evtimova - Katarina Kuzmova
tenis
11:00Ekaterina Vishnevskaya - Mina Hodzic
tenis
11:00Ines Ibbou - Maria Tanasescu
tenis
11:00Laetitia Pulchartova - Darja Semenistaja
tenis
11:00Maja Radenkovic - Maria Lourdes Carle
tenis
11:00Olivia Gram - Darya Astakhova
tenis
11:00Ignatik/Noguchi - Baez/Oliel
tenis
11:00Kodat/Harrison - Satral/Safranek
tenis
11:00Kopriva/Pospisil - Vrbensky/Rodriguez
tenis
11:00Michnev/Paulson - Duda/Nouza
tenis
11:00Velotti/Cuevas - Durasovic/Poljak
tenis
12:00Alexander Bublik - Lorenzo Sonego
tenis
12:00Alexander Zverev - Pierre-Hugues Herbert
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Jannik Sinner
tenis
12:00Benoît Paire - Federico Coria
tenis
12:00Casper Ruud - Tommy Paul
tenis
12:00Daniel Elahi Galan Riveros - Tennys Sandgren
tenis
12:00Guido Pella - Pablo Carreno Busta
tenis
12:00Hugo Gaston - Yoshihito Nishioka
tenis
12:00Jack Sock - Dominic Thiem
tenis
12:00Jan-Lennard Struff - Daniel Altmaier
tenis
12:00Jiri Vesely - Karen Khachanov
tenis
12:00Juan Ignacio Londero - Marco Cecchinato
tenis
12:00Nishikori - Stefano Travaglia
tenis
12:00Lorenzo Giustino - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
12:00Mackenzie Mcdonald - Rafael Nadal
tenis
12:00Marton Fucsovics - Albert Ramos
tenis
12:00Mikhail Kukushkin - Pedro Martinez Portero
tenis
12:00Nikola Milojevic - Aljaz Bedene
tenis
12:00Norbert Gombos - Jurij Rodionov
tenis
12:00Radu Albot - Taylor Harry Fritz
tenis
12:00Sebastian Korda - John Isner
tenis
12:00Stanislas Wawrinka - Dominik Koepfer
tenis
12:00Alizé Cornet - Shuai Zhang
tenis
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Katerina Siniakova
tenis
12:00Astra Sharma - Ekaterina Alexandrova
tenis
12:00Barbora Zahlavova Strycova - Barbora Krejcikova
tenis
12:00Bernarda Pera - Amanda Anisimova
tenis
12:00Caroline Garcia - Aliaksandra Sasnovich
tenis
12:00Cori Gauff - Martina Trevisan
tenis
12:00Daria Gavrilova - Eugenie Bouchard
tenis
12:00Elina Svitolina - Renata Zarazua
tenis
12:00Kaia Kanepi - Elise Mertens
tenis
12:00Kamilla Rakhimova - Maria Sakkari
tenis
12:00Kristyna Pliskova - Garbine Muguruza
tenis
12:00Nadia Podoroska - Yulia Putintseva
tenis
12:00Patricia Maria - Christina McHale
tenis
12:00Petra Kvitova - Jasmine Paolini
tenis
12:00Polona Hercog - Leylah Annie Fernandez
tenis
12:00Sara Errani - Kiki Bertens
tenis
12:00Simona Halep - Irina-Camelia Begu
tenis
12:00Su-Wei Hsieh - Swiatek
tenis
12:00Tsvetana Pironkova - Serena Williams
tenis
12:00Victoria Azarenka - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
12:00Albot/Basilashvili - Mayer/Pella
tenis
12:00Arevalo/O'Mara - Mager/Ramos Vinolas
tenis
12:00Berankis/Nishioka - Bedene/Novak
tenis
12:00Bopanna/Shapovalov - Pospisil/Sock
tenis
12:00Cabal/Farah - Denolly/Jacquet
tenis
12:00Cacic/Lajovic - Minaur/Reid
tenis
12:00Cazaux/Mayot - Kubot/Melo
tenis
12:00Daniell/Oswald - Pavic/Soares
tenis
12:00Gaston/Humbert - Cuevas/Lopez
tenis
12:00Guinard/Rinderknech - Inglot/Qureshi
tenis
12:00Johnson/Querrey - Granollers/Ceballos
tenis
12:00Kontinen/Struff - Dodig/Polasek
tenis
12:00Lindstedt/Thompson - Sousa/Haase
tenis
12:00Ram/Salisbury - Barrere/Halys
tenis
12:00Rojer/Tecau - Garin/Martinez
tenis
12:00Venus/Peers - Kecmanovic/Ruud
tenis
12:00Gaio/Lorenzi - Fratangelo/Harris
tenis
12:00Agustin Velotti - Rijthoven
tenis
12:00Jiri Lehecka - Tomas Vanko
tenis
12:00Petr Nouza - Arthur De Greef
tenis
12:00Vaclav Safranek - Uladzimir Ignatik
tenis
12:00Gabriela - Beatriz Haddad Maia
tenis
12:00Georgina Garcia-Perez - Daria Snigur
tenis
12:00Jodie Anna Burrage - Jule Niemeier
tenis
12:00Jovana Jovic - Indy De Vroome
tenis
12:00Leonie Kung - Ines Murta
tenis
12:00Maria Ines Fonte - Cristina Bucsa
tenis
12:00Nuria Parrizas-Diaz - Jamie Loeb
tenis
12:00Samantha Murray - Valeria Savinykh
tenis
12:00Andrianjafitrimo/Paquet - Zidansek/Kato
tenis
12:00Badosa Gibert/Rybakina - Kenin/Mattek-Sands
tenis
12:00Bouzkova/Rus - Bogdan/Peterson
tenis
12:00Burel/Ponchet - Krejcikova/Siniakova
tenis
12:00Carter/Stefani - Krunic/Morozova
tenis
12:00Dabrowski/Ostapenko - Diaz/Rodionova
tenis
12:00Doi/Niculescu - Bara/Stollar
tenis
12:00Droguet/Janicijevic - Gauff/Mcnally
tenis
12:00Hsieh/Strycova - Sanchez/Sharma
tenis
12:00Kichenok/Kichenok - Gracheva/Paolini
tenis
12:00Kostyuk/Sasnovich - Hradecka/Klepac
tenis
12:00Kudermetova/Zhang - Blinkova/McHale
tenis
12:00Kuzmova/Pliskova - Bertens/Kuznetsova
tenis
12:00Melichar/Swiatek - Kovinic/Knoll
tenis
12:00Mertens/Sabalenka - Begu/Olaru
tenis
12:00Muhammad/Pegula - Lapko/Yastremskaya
tenis
12:00Ninomiya/Hibino - Peschke/Schuurs
tenis
12:00Pattinama-Kerkhove/Schoofs - Davis/Santamaria
tenis
12:00Pavlyuchenkova/Flipkens - Bondarenko/Fichman
tenis
12:00Perez/Sanders - Guarachi/Kravchuk
tenis
12:00Riske/Tomljanovic - Cirstea/Sorribes Tormo
tenis
12:00Srebotnik/Friedsam - Brady/Dolehide
tenis
12:00Stojanovic/Teichmann - Parry/Fernandes
tenis
12:00Tan/Hesse - Kozlova/Linette
tenis
12:00Uytvanck/Minnen - Arruabarrena/Watson
tenis
12:00Voracova/Pera - Aoyama/Shibahara
tenis
12:00Wickmayer/Petkovic - Lister/Rogers
tenis
12:00Zavatska/Schmiedlova - Christian/Olmos
tenis
12:00Zvonareva/Siegemund - Cornet/Parmentier
tenis
12:00Alexandrova/Kalashnikova - Jacquemot/Lechemia
tenis
12:00Kalinskaya/Putintseva - Babos/Mladenovic
tenis
12:00Mitu/Tig - Brengle/Sizikova
tenis
14:00Brkic/Troicki - Krolo/Jakic
tenis
14:00Goransson/Reese - Krueger/Menezes
tenis
14:00Klahn/Polansky - Dzumhur/Petrovic
tenis
14:00Sebastian Baez - Jules Okala
tenis
14:00Christopher Heyman - Roberto Ortega-Olmedo
tenis
14:00Edan Leshem - Adrian Menendez-Maceiras
tenis
14:00Emilio Nava - Johannes Haerteis
tenis
14:00Aragone - Added
tenis
14:00Joao Monteiro - Tiago Cacao
tenis
14:00Matteo Martineau - Tsung-Hua Yang
tenis
14:00Michail Pervolarakis - Stefan Kozlov
tenis
14:00Pablo Vivero Gonzalez - Mischa Zverev
tenis
14:00Patrik Niklas-Salminen - Ryan Peniston
tenis
14:00Shuichi Sekiguchi - Sadio Doumbia
tenis
16:00Dougaz/Mansouri - Bittoun Kouzmine/Stevenson
tenis
16:00Ghorbel/Ouakaa - Kivattsev/Potenza
tenis
16:00Thanos/Tsitsipas - Bergevi/Ruzgas
ATV HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.